mrshabake2
فروش تجهيزات شبكه

ماژول سيسكو مدل XFP-10G-MM-SR

مشخصات و اطلاعات ماژول فيبر نوري سيسكو XFP-10G-MM-SR:

ماژول فيبر نوري سيسكو XFP-10G-MM-SR انواع مختلفي از گزينه هاي اتصال 10 گيگابيت اترنت و (Packet-over-SONET/SDH (POS گزينه هاي اتصال را براي مركز داده، enterprise wiring closet و برنامه هاي حمل و نقل ارائه دهنده خدمات ارائه مي دهد.

 

ويژگي هاي اصلي ماژول هاي سري Cisco XFP عبارتند از:

  • نرخ داده هاي 10 گيگابايت اترنت و OC-192 / STM-64 را پشتيباني مي كند.
  • درگاه ورودي / خروجي با قابليت تعويض در حين كار (Hot-swappable) به پورت XFP يك روتر سيسكو وصل مي شود تا بتواند دستگاه را به شبكه وصل كند.
  • انعطاف پذيري در انتخاب اينترفيس را فراهم مي كند.
  • از مدل “pay-as-you-populate” پشتيباني مي كند.
  • مانيتورينگ ديجيتال را پشتيباني مي كند.
  • پشتيباني از ويژگي شناسايي كيفيت سيسكو (ID) كه به سوئيچ يا روتر سيسكو كمك مي كند تا تشخيص دهد كه ماژول XFP توسط سيسكو گواهي و آزمايش شده است يا خير.
  • قابليت همكاري نوري با Cisco 10GBASE XENPAK و X2 و ماژول هاي SFP+ را در همان لينك پشتيباني مي كند.

ماژول Cisco 10GBASE-SR XFP:

10GBASE-SR XFP فقط به برنامه هاي اترنت اختصاص داده شده است.از طول پيوند 26 متر در استاندارد FDDI-grade MMF پشتيباني مي كند. با استفاده از كابل MMF امكان ايجاد طول لينك در 2000 MHz كيلومترتا 300 متر را امكان پذير مي سازد و با استفاده از كابل فيبر نوري MMF امكان ايجاد طول لينك در 4700MHz كيلومتر تا 400 متر را امكان پذير مي نمايد.

XFP چند منظوره از هر دو برنامه 10GBASE-LR و 10GBASE-LW اپليكيشن هاي اترنت و OC-192 / STM-64 اپليكيشن هاي short-reach، (SR-1) پشتيباني مي كند.

 

منبع : خريد ماژول فيبر نوري سيسكو XFP-10G-MM-SR


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۳۲:۲۲ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

ماژول فيبر نوري سيسكو DS-SFP-FC8G-LW

ماژول فيبر نوري سيسكو DS-SFP-FC8G-LW اتصال كانال فيبر را براي پورت هاي 2/4/8 گيگابيت بر ثانيه بر روي پلتفرم MDS 9000 Family فراهم مي كند.

 سه مدل موجود است :

  • ماژول فيبرنوري +Fibre Channel Shortwave SFP (شماره قطعه : DS-SFP-FC8G-SW)
  • ماژول فيبر نوري +Fibre Channel Longwave SFP ( شماره قطعه : DS-SFP-FC8G-LW)
  • ماژول فيبر نوري + Fibre Channel Extended Reach SFP (شماره قطعه : DS-SFP FC8G-ER)

هر كدام از اين ماژول ها اتصال كانال فيبري 2/4/8 گيگابيت بر ثانيه با قابليت سنجش خودكار ارائه مي دهد.

 

منبع : خريد ماژول فيبر نوري سيسكو مدل DS-SFP-FC8G-LW


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۲۷:۵۶ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

ماژول فيبر نوري سيسكو SFP-10G-SR-S

ماژول فيبر نوري سيسكو SFP-10G-SR-S از طول لينك 26 متر بر روي FDDI (Fiber Distributed Data Interface) و (MMF (grade Multimode Fiber پشتيباني مي كند. با استفاده از 2000MHz*km MMF (OM3)، امكان پشتيباني از طول لينك حداكثر تا 300 متر امكان پذير مي باشد. با استفاده از 4700MHz* km MMF (OM4)، امكان پشتيباني از طول لينك حداكثر تا 400 متر نيز امكان پذير مي باشد.

 

منبع : خريد ماژول فيبر نوري سيسكو مدل SFP-10G-SR-S


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۲۷:۰۸ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

ماژول فيبر نوري سيسكو QSFP-40G-SR-BD

مشخصات و اطلاعات ماژول فيبر نوري سيسكو QSFP-40G-SR-BD:

ماژول فيبر نوري سيسكو QSFP-40G-SR-BD از جمله ماژول هاي فيبر نوري كمپاني سيسكو به شمار مي رود كه مجهز به استاندارد IEEE 802.3ba مي باشد. اين ماژول فيبر نوري داراي طول موج 850 نانومتر، نرخ انتقال اطلاعات 40 گيگابيت بر ثانيه و از كابل هاي فيبر نوري MMF و از حداكثر فاصله 100 متر پشتيباني مي كند. همچين داراي كانكتور Dual LC است.

 

مشخصات فني ماژول فيبر نوري سيسكو QSFP-40G-SR-BD:

  • ابعاد : 12*17*73 ميلي متر
  • نرخ انتقال اطلاعات: 40 گيگابيت بر ثانيه
  • نوع ماژول: SFP
  • نوع تكنولوژي ارتباطي : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداكثر فاصله : 100 متر
  • نوع فيبر : MMF
  • نوع كانكتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba

منبع : 

خريد ماژول فيبر نوري سيسكو QSFP-40G-SR-BD


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۳۹:۲۰ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

ماژول فيبر نوري سيسكو XFP-10G-LR-OC192SR

ماژول فيبر نوري سيسكو XFP-10G-LR-OC192SR يك ماژول با قابليت Hot Swapable بوده كه پورت هاي 10Gb متصل شده و مدارهاي الكتريكي سيستم را به شبكه نوري متصل مي نمايد. اين ماژول ها توسط كمپاني سيسكو توليد و با قيمت مقرون به صرفه اي در بازار تجهيزات شبكه به فروش مي رسند.

اين ماژول فيبر نوري 10GBASE-SR Ethernet XFP براي كابل هاي فيبر نوري سينگل مد با طول موج 1310 نانومتر در فاصله حداكثر 10km متر مناسب مي باشد. اين ماژول فيبر نوري با پارت نامبر مجهز به كانكتور LC است و از استاندارد IEEE 802.3ae برخوردار مي باشد.

 

منبع : 

خريد ماژول فيبر نوري سيسكو مدل XFP-10G-LR-OC192SR


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۳۸:۲۶ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]
سرور اچ پي مدل ProLiant DL360 Gen9
مشخصات و اطلاعات HPE ProLiant DL360 Gen9 Server:
سرور اچ پي DL360 Gen9 يك مركزداده با امكانات زيادو عملكرد بالا مي‌باشد كه با اطمينان براي مجازي سازي، پايگاه داده و غيره استفاده مي‌شود و در بازار تجهيزات شبكه به فروش مي رسد. اين سرور داراي يك شاسي 1U با دو پردازنده مي‌باشد كه تركيبي از كارايي بالا، مصرف انرژي كم، افزايش زمان بقا و افزايش قدرت عملكرد را ارائه مي دهد.
اين سرور با استفاده از پردازنده‌هاي جديد E5-2600 v4 اينتل كه سبب افزايش عملكرد 21 درصدي شده است امكان پشتيباني از رم هاي نسل HPE DDR4 SmartMemory 2400 MHz تا 3TB را ايجاد نموده و اين سبب بهبود 23/2 درصدي عملكرد شده است. شما مي‌توانيد سرور DL360 Gen9 را با سيستم عامل iLO) HPE Integrated Lights-Out) و HPE OneView در هر محيط IT از طريق ILO بيشتر وظايف مديريت ضروري را انجام دهيد و به راحتي نصب، به روز رساني، نظارت و نگهداري كنيد.
 
ويژگي هاي سرور اچ پي DL360 G9:
ـ با سرعت كسب و كار را هدايت كنيد:
درمواقعي كه كسب و كار  شما به حجم زيادي از داده‌هاي پرسرعت مي‌پردازد شما نياز به سروري داريد كه بتوان با اطمينان از آن استفاده كرد و به عبارتي بتوان روي آن حساب كرد. شما مي‌‎توانيد تمامي امكانات ذكر شده و حتي بيشتر را در سري HP DL360 G9 از سرورها، كه با دقت براي افزايش سرعت، ذخيره سازي كه در زيرساخت هاي ديجيتال خود طراحي شده اند را مشاهده كنيد.
اين مدل همچنين به عنوان يك راه حل يك مرحله اي براي ميزباني دارايي‌هاي ديجيتال خود با عملكرد قوي و تغيير آسان طراحي شده اند. با تركيب اجزاي انتخابي، ساخت برتر و تعمير و نگهداري آسان، HP DL360 Gen 9 مي تواند سطح جديدي از ارائه خدمات آنلاين شما را فراهم كنند.
ـ ارائه بالاترين سطح كارآيي:
امروزه بيشتر كسب و كارها بصورت آنلاين هستند و نياز به يك سرور قوي براي اجراي داده ها مي‌باشند كه در اين مدل از سرور با ارائه قدرت بيشتر در يك فضاي مشابه به عنوان يك سرور ركمونت ساخته شده است. با استفاده از HP ProLiant DL360 G9 شما مي‌توانيد حداكثر تا 22 هسته به ازاي هر پردازنده و يك طراحي ماژولار باور نكردني به فضاي شبكه‌ي كار خود اضافه كنيد. اين سرور با توجه به سرعت بالايي كه برخوردار مي باشد توانايي ارائه خدمات به  سخت ترين درخواست‌ها در شبكه را داراست. همچنين گزينه I/O به شما اجازه استفاده از سرور در مدت زمان طولاني را مي دهد.
ـ حل مسائل مربوط به Peak شبكه:
در اين سرور ها وسعت  و حجم كسب و كار مهم نيست زيرا با هر وسعتي كه باشد با سرور HP ProLiant قادر به پاسخگويي به تقاضاي حداكثري كاربران خود در شبكه  هستيد تا كاربران بتوانند صرف نظر از ظرفيت و به طور مناسب به اطلاعات موجود در سرور دسترسي داشته باشند .
قطعا هيچ كسب و كاري تمايلي به پايين آمدن كارايي سرور به خصوص در زمان حداكثري تقاضا ندارد اما حتي اگر اين اتفاق هم بيفتد، بازگرداندن سريع آن به حالت اوليه مهم است. كه با HPE ProLiant DL360 G9 1U Rack Server – 1 x Intel Xeon E5-2690، شما ديگر نگران زمان هاي طولاني پايين آمدن كارايي سرور نباشيد و مي توانيد به مشتريان و بازديدكنندگان سايت خدمات اختصاصي كه انتظارش را  دارند، ارائه دهيد.
طراحي اين سرور به گونه‌اي است كه با تاكيد بر I/O در زمان كندي از محيط Swap براي برطرف كردن سرعت انتقال استفاده مي‌شود. با اين كار شما در زمان peak مصرف مشكلي نخواهيد داشت. سرور 360G9 با مجموعه اي وسيع از اجزاي موجود، راحت تر از هميشه، سيستم خود را آن طور كه مايل هستيد پيكربندي كنيد و همچنين اين سرور در بالا بردن عملكرد و برآورده كردن نيازهاي در حال رشد به شما كمك مي كند.
ـ توانايي شبكه خود را گسترش دهيد:
سيستمي را كه براي كسب و كار خود راه اندازي مي كنيد ، اطمينان حاصل فرماييد كه اجازه ارتقاء را در آينده به شما مي‌دهد. در سرور سري HP DL360 G9 به راحتي امكان اضافه كردن اجزاي پيشرفته در هر زمان براي شما فراهم است  تا اطمينان حاصل كنيد كه عملكرد مناسب و ايده آل را در طول زمان دريافت مي كنيد.
ارتقا آسان يك روش ساده براي جلوگيري از نياز به ارتقا سخت افزار جديد در زمان استفاده است. در عوض، شما مي توانيد اين ارتقاء عملكرد را هنگامي كه نياز داريد، اعمال كنيد كه اين تجربه خوبي براي سالهاي آينده است.
ـ نظارت بر عملكرد سرور در يك مكان:
با سرور HP DL360 G9 نظارت نيز به روز رساني مي‌شود. اين سرور با ابزار مديريتي كه همراه دارد كه اين ابزار توسط شركت HP همراه دستگاه است، نظارتي شفاف بر روي سرور ها مي‌دهد. اين سرور با معيارهايي كه ظرفيت ذخيره‌سازي فعلي، شرايط درون سرور، تجزيه و تحليل محيطي دقيق و غيره را پوشش مي دهد، خواهيد ديد چطور سرور شما با خود و يا همراه با ساير واحدها عمل مي كند.
ـ مديريت ترافيك بيشتر با افزايش RAM:
امكان رشد قابل توجهي به كسب و كار شما با امكان افزايش رم در سرور HP ProLiant DL360 G9 داده مي شود. افزايش حافظه به اين معني است كه شما قادر خواهيد بود در يك بار اكثر كاربران را در سرور مديريت كنيد كه با اين كار به راحتي افزايش بار را مديريت مي كند.
همچنين توانايي استفاده بيشتري از هر يونيت رك را به شما مي دهد، كه با به حداكثر رساندن ارزش و ارائه پشتيباني سخت افزاري اين سرو شما مي توانيد به صورت بلند مدت به اين سرور اعتماد كنيد. همچنين به كاربران خود افزايش سرعت، قابليت، و پشتيباني را با حافظه اي كه تا بالاترين حجم بار را تحمل مي كند ارائه مي دهد.
ـ سرعت خواندن را افزايش دهيد:
هنگامي كه شما آنلاين كار مي كنيد، هر ثانيه شمارش مي شود. سرعت دسترسي كاربران به سايت شما با استفاده از پردازنده Intel® Xeon® را مي‌توانيد بالا ببريد. سرعت بالاتر راه هاي بيشتري براي ارائه اطلاعات بدون زمان انتظار به شما ارائه مي دهد.
با استفاده از HTP ProLiant DL360 G9 1U Rack Server، كاربران شما خدماتي مانند دريافت سريع از صفحات وب، اسناد، مشخصات، جريان ها و هر نوع ديگر از محتوايي كه نياز به دسترسي دارند را تجربه مي كنند. و به لطف مديريت هوشمندانه كاربر، سرورهاي HPE ProLiant ما مي توانند به صورت هوشمندانه بر روي هر درخواست تمركز كنند تا يك تجربه بدون دردسر را ارائه دهند و سايت خود را به صورت يكپارچه نشان دهند.
ـ قدرت بي نظير:
HP ProLiant DL360 براي عملكرد بيشتر در فضاي كمتر با طراحي متفكرانه و جديد كه تمركز بر روي حداكثر سازي اجزاي ساده شده دارد ، طراحي شده و با استفاده از مزاياي اجزاي برتر كه ظرفيت بالاتري دارند، اين خانواده از سرورها به شما امكان ارائه سرور با كمترين اندازه استاندارد كه مورد نياز كاربران شبكه است را مي دهد.
اين عملكرد پيشرفته به شما امكان بازنگري دوباره به نحوه كسب و كار آنلاين را مي دهد و توانايي شما را در حركت رو به جلو افزايش مي دهد. در هر سرور با خواندن سريع تر داده ها بيشتر كار كنيد و در افزايش سرعت ثبت ركوردها به كاربران خود كمك كنيد و خدمت ارائه دهيد.

منبع : خريد سرور اچ پي مدل DL360 G9

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۵۴:۱۷ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

سرور اچ پي DL580 Gen9

سرور اچ پي DL580 G9 ساخت شركت اچ پي (Hewlett Packard) مي باشد و داراي 4 سوكت سازماني استاندارد x86 است. اين سرور عملكرد commanding، قابليت اطمينان و دسترسي rock-solid را ارائه مي دهد و كارايي فشرده سازي و مجازي سازي را ارائه مي كند.

سرور HPE DL580 Gen9 از پردازنده هاي Intel Xeon E7-4800/8800 v4/v3 پشتيباني مي كند و همچنين عملكرد پيشرفته پردازنده، حداكثر 6TB حافظه، پهناي باند ورودي/خروجي (I/O) بيشتر (9 اسلات PCIe Gen3.0) و سرعت 12 گيگابايت بر ثانيه SAS را ارائه مي دهد. سرورHPE ProLiant DL580 Gen9 داراي ويژگي هاي امنيتي و محافظت از داده براي انعطاف پذيري سيستم ارائه مي دهد كه كسب و كار شما مي تواند به آن وابسته باشد. همه اين ويژگي ها، اين سري از سرورها را براي شركت هايي با ماموريت بحراني، هوش تجاري و اپليكيشن هاي پايگاه داده ايده آل مي كند.

در صورت نياز به استقرار كاملا مجازي يا مبتني بر cloud، با هوشمندي و سادگي مديريت خودكار با HPE OneView و HPE iLO 4، كسب و كار شما مي تواند به مديريت زيرساخت هاي سريع و كم هزينه دست يابد.

 

منبع : خريد سرور اچ پي مدل DL580 G9


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۰۱:۵۶:۴۷ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

سرور اچ پي DL20 Gen9، يك سرور متراكم و كوچك مي باشد كه با پردازنده هاي Intel Pentium ،Core i3 و E3-1200v5 تركيبي بي نظير از قابليت ها و ارزش كلاس سازماني را فراهم مي كند. اين انعطاف پذيري پيكربندي فوق العاده اي را براي پاسخگويي به طيف گسترده اي از نيازهاي تجاري با قيمت مناسب فراهم مي كند.

 

منبع : خريد سرور اچ پي DL20 Gen9


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۱:۴۸:۵۰ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

مشخصات و اطلاعات سرور اچ پي مدل DL560 G8:

سرور اچ پي DL560 G8 اولين سرور چهار سوكت از نسل هشتم سرورهاي HPE است. پورت هاي شبكه FlexLOM مي توانند از سرعت GbE1 و GbE10 و همچنين اتصال QDR / FDR InfiBand پشتيباني كنند. همچنين اين سرور با پشتيباني از پردازنده هاي سري E5-4600 اينتل زئون، يك گزينه مقرون به صرفه تر نسبت به پردازنده هاي سري Intel Xeon E7 در اختيار مديران قرار مي دهد.

 

ويژگي هاي سرور اچ پي DL560 G8:

 

  • عملكرد (Performance)

سرور HPE DL560 Gen8 از حداكثر چهار پردازنده سري Intel E5-4600 يا E5-4600 v2 پشتيباني مي كند. هر هشت پردازنده سري Xeon E5 4600 از جمله پردازنده هاي W95، 115W و W140 كه داراي چهار، شش يا هشت هسته هستند، بر روي اين سرور پشتيباني مي شوند. پردازنده هاي سري E5-2600 v2 اينتل 50 درصد هسته و حافظه پنهان بيشتري نسبت به پردازنده هاي نسل قبلي اينتل زئون ارائه مي دهند و با از بين بردن حداكثر 50 درصد از خروجي دستگاه هاي مجازي، مجازي سازي را تا 4 درصد از استفاده CPU كاهش مي دهند.

 

  • حافظه (Memory)

سرور اچ پي مدل DL560 Gen8 با پيكربندي چهار پردازنده، مي تواند از 48 سوكت DIMM براي ارائه حداكثر 1.5 ترابايت حافظه با استفاده از ماژول هاي حافظه LRDIMM 32 گيگابايتي پشتيباني كند. كابل كشي مسطح در سرورهاي Gen8 باعث پايين آمدن دماي كلي دستگاه مي شود و دسترسي به ماژول هاي DIMM را آسان تر مي كند. ماژول هاي DDR3 SmartMemory HPE، علاوه بر افزايش عملكرد، 20 درصد انرژي كمتري نسبت به ماژول هاي حافظه استاندارد مصرف مي كنند. ماژول هاي SmartMemory همراه با فناوري Online Spare memory اچ پي از خراب شدن DIMMها و از بين رفتن داده ها محافظت مي كند.

 

  • ذخيره سازي (Storage)

سرور اچ پي DL560 Gen8  مي تواند حداكثر 5 درايو SFF SAS با قابليت جا به جايي در حين كار با استفاده از درايوهاي 1.2 ترابايتي براي ارائه ظرفيت ذخيره سازي داخلي 6 ترابايت پشتيباني مي كند. اين سرور شامل يك كنترلر Smart Array P420i RAID با حافظه پنهان FBWC 512 مگابايت است. اين كنترلر حداكثر شش برابر عملكرد SSD بهتري نسبت به كنترلر P410i كه در سرورهاي نسل 7 اچ پي استفاده مي شود، ارائه مي دهد. حامل هاي جديد SmartDrive اچ پي داراي يك صفحه نمايش بصري مبتني بر آيكون براي به حداقل رساندن خطاي انساني هنگام بررسي وضعيت هارد ديسك مي باشند.

 

  • توسعه (Expansion)

در طراحي سرور DL560 G8 فضاي زيادي براي توسعه ارائه شده است. اين سرور با نصب هر دو پردازنده مي تواند از حداكثر دو رايزر PCIe با سه اسلات در هر كدام براي هر 6 اسلات توسعه PCIe پشتيباني كند. با پيكربندي دو پردازنده، كاربران مي توانند از بين كارت هاي توسعه دهنده riser سه اسلات و دو اسلات انتخاب كنند. استفاده از كارت riser دوم اين امكان را به كاربران مي دهد كه حداكثر سه پردازنده GPU اضافه كنند. پنج مورد از شش اسلات از PCIe Gen3 پشتيباني مي كنند و آخرين اسلات از فناوري PCIe 2.0 پشتيباني مي كند. گرافيك هاي يكپارچه توسط تراشه Matrox G200 كنترل مي شوند.

 

  • مديريت (Management)

مديريت از راه دور از طريق موتور مديريت iLO اچ پي به صورت استاندارد در تمام سرورهاي HPE Gen8 ارائه شده است. نظارت مداوم 24×7 بر سلامت از طريق سيستم سلامت فعال HPE ارائه مي شود. سرپرستان مي توانند در زيرساخت هاي همگرا، ابزارهاي اضافي براي مديريت شبكه مانند مديريتInsight Cluster اچ پي را پياده سازي كنند.

 

منبع : خريد سرور اچ پي مدل DL560 G8


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۰۳:۲۱:۱۹ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]

 سرور اچ پي DL160 Gen10

مشخصات و اطلاعات سرور اچ پي DL160 Gen10:

سرور اچ پي DL160 Gen10 تعادل مناسب عملكرد، ذخيره سازي، قابليت اطمينان، مديريت و كارايي را در يك شاسي متراكم و جمع و جور ارائه مي دهد تا نيازهاي كسب و كارهاي در حال رشد مجموعه متنوعي از مشتريان، از جمله كسب و كارهاي كوچك و متوسط و ارائه دهندگان خدمات را برطرف مي كند. اين سرور طيف گسترده اي از حجم هاي كاري را با قيمت مناسب ارائه مي دهد.

ويژگي هاي سرور اچ پي DL160 Gen10 :

  • عملكرد (Performance)

سرور اچ پي DL160 Gen10 از حداكثر 256 گيگابايت حافظه با استفاده از دو پردازنده Silver 4110 يا دو پردازنده Bronze 3106 پشتيباني مي كند. پاور دستگاه توسط PSU كابلي يا دو منبع تغذيه با قابليت جا به جايي در حين كار تأمين مي شود.

 

  • حافظه (Memory)

هر پردازنده از هشت ماژول حافظه در شش كانال حافظه پشتيباني مي كند. چهار كانال از يك ماژول حافظه واحد پشتيباني مي كنند و دو كانال حافظه ديگر از هر دو ماژول حافظه با پيكربندي 2 + 1 + 1 پشتيباني مي كنند. اين سرور فقط از ماژول هاي حافظه RDIMM پشتيباني مي كند و با سرعت حداكثر 2400 مگاهرتز كار مي كنند.

 

  • ذخيره سازي (Storage)

پيكربندي هاي پشتيباني شده درايو در سرور HPE DL160 Gen10 شامل 4 درايو 3.5 اينچي يا 8 درايو 2.5 اينچي است. اسلات كارت micro SD در مادربرد، كه در پنل پشت دستگاه قرار داده شده است، فضاي ذخيره سازي را براي يك hypervisor فراهم مي كند. اين سرور از هارد درايو هاي SATA و SSDها بطور محلي با سه پورت SATA در برد سيستم پشتيباني مي كند. براي پشتيباني از درايوهاي SAS ،NVMe HDD يا SSD، به يك ريد كنترلر SmartArray اختياري نياز داريد كه سرعت انتقال حداكثر تا 12 گيگابيت بر ثانيه را ارائه مي دهد.

 

  • توسعه (Expansion)

سرور اچ پي DL160 Gen10 از حداكثر دو اسلات توسعه PCIe 3.0 با يك پردازنده مركزي پشتيباني مي كند. با نصب دو CPU، اسلات سوم PCIe فعال مي شود. همچنين چندين گزينه براي رايزر اوليه براي پشتيباني از كارتهاي مختلف وجود دارد و شامل رايزر GPU، رايزر SATA M.2، رايزر NVMe و رايزر ثانويه است كه از سه اسلات PCIe پشتيباني مي كند و تنها موردي است كه به دو پردازنده نياز دارد. در مجموع اين دستگاه داراي پنج پورت USB 3.0 است كه يكي در پنل جلو، دو پورت در پنل پشت و دو پورت داخلي است و در همه شاسي ها به صورت استاندارد قرار داده شده است.

 

منبع : خريد سرور اچ پي مدل DL160 Gen10


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۴۰:۴۷ ] [ رقيه وحدتي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر